پنج شنبه, 13 دی 777 16:21

تایلر وینکلووس Tyler Winklevoss

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Gemini، مدیرWinklevoss Capital

سن 38 سال
محل تولد ساوت‌همپتون، امریکا
محل اقامت نیویورک، امریکا
رده بندی بنیانگذار، سرمایه گذار
دانشگاه دانشگاه هاروارد، مدرسه کسب و کار سعید – دانشگاه آکسفورد
دلیل شهرت تاسیس پروژه‌ای مشابه قبل از فیسبوک، سرمایه گذاری در فضای بلاک چین و ارزهای دیجیتال

"به نظرم اگر در سال 2019 یک کمپانی طرحی برای ارزهای دیجیتال نداشته باشد، دیوانگی کرده است. قطعاً شما هم در حال تلاش برای انجام این کار هستید."

بیوگرافی: Tyler Winklevoss یک کارآفرین و همراه برادرش Cameron Winklevoss یکی از بنیانگذاران سرویس کاستدی و اکسچینج Gemini است. Tyler در دانشگاه هاروارد درس خوانده جایی که او و برادرش Cameron شبکه اجتماعی ConnectU را تاسیس کردند که بعدها ادعا کردند مارک زاکربرگ بنیانگذار فیسبوک ایده آنها را به سرقت برده است. Tyler به همراه برادرش در سال 2015 شرکت Winklevoss Capital Management را تاسیس کردند که در کلاس‌های مختلف سرمایه گذاری و به استارتاپ‌ها کمک می‌کند. Tyler هم یک قایقران ماهر است و در مسابقات دانشگاه‌های هاروارد و آکسفورد و همچنین در بازی‌های المپیک 2008 شرکت کرده است.

سال 2019 برای Tyler Winklevossدر ماه آوریل دوقلوهای Winklevoss پس از یک پرونده دادگاهی که در آن Winklevossها Charlie Shrem را متهم به سرقت 5 هزار بیت کوین از این دو برادر کرده بودند، با وی به توافق رسیدند. Shrem از سال 2012 این اتهامات را رد کرده بود. در ماه می کتاب "میلیاردهای بیت‌کوین: داستانی واقعی از نبوغ، خیانت و رستگاری" توسط Ben Mezrich نوشته شد که کتاب او "میلیاردرهای شانسی" الهام بخش ساختن فیلم "شبکه اجتماعی" شده بود. این کتاب داستان سفر برادران Winklevoss در فضای ارزهای دیجیتال را تشریح می‌کند.

چشم انداز سال 2020: اکسچینج Gemini متعهد شده تا در محدوده فریم ورک‌های قانونی فعلی کار کند و تمرکز خاصی  بر ورود شرکت‌های سرمایه گذار به فضای کریپتو داشته باشد. به این ترتیب Gemini دائماً در طرح‌های آزمایشی و همکاری‌های استراتژیک با موسسات سرمایه گذاری سنتی و چهره‌های شناخته شده در صنعت کریپتو همکاری می‌کند. در اواسط دسامبر 2019 Gemini با مشارکت شرکت خدمات مالی State Street Corporation یک طرح گزارش دهی آزمایشی برای هولدینگ‌های ارز دیجیتال تحت سرویس کاستدی اجرا کرد. انتظار می‌رود که در ماه‌های پیش رو هم شاهد همکاری‌ها و طرح‌های آزمایشی مشابه و سرمایه گذاری‌های متعددی در زمینه توسعه پروتکل و زیرساخت بلاک چین باشیم.

جهت ارسال پیام در واتس اپ یکی از اپراتورها را انتخاب کنید

پشتیبانی واتس اپ
Close and go back to page