سه شنبه, 18 دی 777 16:58

بابی لی Bobby Lee

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بنیانگذار و مدیرعامل Ballet

محل تولد شانگهای چین
محل اقامت شانگهای چین
رده بندی بنیانگذار، اکسچینج
تحصیلات دانشگاه استنفورد
دلیل شهرت حمایت از بیت کوین، تاسیس اولین اکسچینج ارز دیجیتال در چین
"به نظر من طی 9 سال آینده فلیپنینگ اتفاق می‌افتد و قیمت بیت‌کوین از 500 هزار دلار هم عبور خواهد کرد."

بیوگرافی: Bobby Lee مدیرعامل پیشین اولین اکسچینج چینی یعنی BTCC بود که در سال 2011 تاسیس شد. وی مدرک لیسانس و فوق لیسانس خود را در زمینه علوم کامپیوتر از دانشگاه استنفورد دریافت کرد و سپس شغل خود در زمینه مهندسی کامپیوتر را در شرکت یاهو آغاز کرد. در حال حاضر او بر روی والت سخت‌افزاری Ballet کار می‌کند که هدف آن دسترس پذیری و افزایش کاربرد توسط عموم است. Lee معاون بنیاد بیت‌کوین و برادر Charlie Lee بنیانگذار و حامی لایت کوین هم هست.

سال 2019 برای Bobby LeeLee که در اواخر سال 2018 BTCC را فروخت همچنان به حمایت و طرفداری از بیت‌کوین ادامه داد. او در ماه سپتامبر والت سخت‌افزاری Ballet Crypto را طراحی کرد که با هدف افزایش دسترسی برای کاربران طراحی شده بود. Lee در ماه اکتبر به Ron Paul عضو کنگره امریکا و کاندید ریاست جمهوری این کشور از طریق یک والت سخت‌افزاری که با روکش طلا و توسط Ballet ساخته شده بود، بیت‌کوین هدیه داد.

در ماه نوامبر Lee پیش بینی کرد که فلیپنینگ بیت‌کوین تا سال 2028 رخ می‌دهد و قیمت آن به 500 هزار دلار می‌رسد. در اواخر همان ماه وی از اینکه از تلاش برای هاردفورک جنجالی 2017 SegWit2x که با شکست روبرو شد، حمایت کرده بود اظهار پشیمانی کرد و اعلام کرد که متوجه شده حمایت از چنین فورکی بدون محافظت از ویژگی اجماع شبکه و پیشگیری از "بازپخش" اقدامی خطرناک و غیر مسئولانه بوده است.

چشم انداز سال 2020: انتظار می‌رود که امسال هم Lee همچنان تمرکز خود را روی Ballet حفظ کند و همکاری‌های جدیدی را در اقتصاد کریپتو با راهکارهای سخت افزاری دسترس پذیر آغاز کند. همچنین پیش بینی می‌شود که Lee امسال هم والت‌های Ballet مختلفی را به افراد برجسته و شناخته شده هدیه بدهد تا آنها هم وارد این صنعت شده و از محصولات Ballet استفاده کنند.

جهت ارسال پیام در واتس اپ یکی از اپراتورها را انتخاب کنید

پشتیبانی واتس اپ
Close and go back to page