به وب سایت ارز مدرن خوش آمدید - احراز هویت در سایت الزامی و اتوماتیک است.

کیف پول ها

یکشنبه, 03 اسفند 1399 00:54

سیزده نوع از بهترین کیف پول های ارز تزوس Tezos

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

Tezos یک بستر قرارداد هوشمند است که برای کاهش هزینه ، صرفه جویی در وقت و انجام معاملات آسان طراحی شده است

Tezos زاییده ایده آرتور و کاتلین بریتمن است ، یک زوج جوان که در سال 2017 مبلغ عظیم 232 میلیون دلاری را جمع آوری کردند. ایده اصلی Tezos توسعه یک پلتفرم بود که همه دارندگان توکن قدرت ساخت آن را داشته باشند. تصمیم گیری در مورد درجه بندی ، بهبود کد رمز ارز. یک سیستم رای گیری منحصر به فرد تصویب می شود که در آن توافق عمومی از طریق آرا hold دارندگان توکن حاصل شود و توسعه دهندگان تغییرات لازم را در پروتکل ایجاد کنند. همچنین یک سیستم پاداش برای رای دهندگان وجود دارد.

Tezos چگونه کار می کند؟

قبل از مرور بهترین لیست کیف پول Tezos ، می توانید نگاهی به عملکرد آن بیندازیم. هدف Tezos حل برخی از مشکلاتی است که بلاکچین در بستر Ethereum با آن روبرو بوده است. بسیار شبیه به Ethereum است ، اما برخی از ویژگی های متمایز وجود دارد. Tezos پروتکل "اجماع جامعه" را در نظر می گیرد که در آن تصمیمات براساس آرا of دارندگان بدون ایجاد اختلال در عملکرد شبکه گرفته می شود. جایی که تصمیمات براساس آرا دارندگان گرفته می شود بدون اینکه اختلال در عملکرد شبکه ایجاد شود. Tezos مکانیزم "حاکمیت زنجیره ای" را اتخاذ کرده است که در آن تصمیمات و اصلاحات دموکراتیک دنبال می شود. مکانیسم حاکم بر زنجیره ای Tezos عمدتا بر تغییرات پروتکل در سیستم متمرکز است. در اینجا دارندگان پیشنهادهایی را برای اصلاح پروتکل ها ارائه می دهند. سپس دارندگان Tezo به پروتکل رأی می دهند. اگر پیشنهاد پذیرفته شود ، در سیستم اجرا می شود. در مقابل ، توسعه دهندگان برای پذیرش پیشنهاد خود جبران می شوند. یکی دیگر از ویژگی های Tezos الگوریتم توافق Proof-of-Stake است که دارندگان توکن در شبکه شرکت می کنند و برای این کار پاداش می گیرند. یک سیستم تأیید رسمی آسان ، Tezos را با امنیت بیشتر و استفاده از آن آسان تر می کند Tezos زبان قرارداد هوشمندی به نام Michelson را معرفی کرده است ، یک زبان برنامه نویسی بسیار ساده که درک آن آسان است و سهامداران می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

Tezos به عنوان یک بلاکچین مستقل ساخته شده و محصولی از Ethereum یا بلاکچین دیگر نیست.

Tezos بر اساس یک پروتکل سه لایه است. شبکه ، اجماع و معامله.

یک الگوریتم اجماع اثبات سهام که در آن ذینفعان می توانند رأی دهند و تغییرات ایجاد کنند یا شبکه را ارتقا دهند.

زبان عملکردی Michelson قراردادهای هوشمند را ایمن تر و بدون اشکال می کند.

یک برنامه پاداش مبتنی بر انگیزه برای برنامه نویسان به منظور توسعه ویژگی های جدید و ایمن سازی سیستم.

سیستم اجماع جامعه مشارکت بیشتر ذینفعان را تضمین می کند و زمینه برای بهبود مستمر در شکل و ساختار Tezos وجود دارد.

 

بهترین کیف پول های Tezos (XTZ)

لیستی از کیف پول هایی وجود دارد که از ارز XTZ پشتیبانی می کنند. تعداد کمی از کیف پول ها حداقل تحت یک بازرسی امنیتی مستقل امنیتی قرار گرفته اند و در وب سایت رسمی Tezos ذکر شده اند. این کیف پول ها Hardware Wallets ، Tezbox ، Galleon ، Kukai و CLI Wallet هستند. در زیر لیست کامل و به روز شده کیف پول Tezos آورده شده است:

Atomic Wallet (Mobile/Desktop)

کیف پول اتمیک یک راه حل جدید چند دارایی برای ذخیره سازی مناسب Tezos است. مطمئناً می توان از Atomic نه تنها به عنوان کیف پول XTZ استفاده کرد: هم اکنون از بیش از 300 ارز و توکن  پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، هر به روز رسانی هفتگی دارایی ها و ویژگی های رمزنگاری جدید اضافه می کند. برنامه دسک تاپ برای ویندوز ، macOS ، اوبونتو ، دبیان و فدورا در دسترس است.

Coinbase (Web/Mobile)

Coinbase یکی از بزرگترین کیف پول ها و صرافی های ارز رمزنگاری شده است که در بیش از 55 کشور در سراسر جهان فعالیت می کند. مشتریان می توانند ارز رمزنگاری شده پشتیبانی شده را از طریق یک حساب بانکی متصل ، کارت ، انتقال SEPA و چند حالت پرداخت دیگر ذخیره ، خرید و فروش کنند. Coinbase یک سکوی معتبر و ایمن است که به راحتی قابل استفاده است. این یک شرکت مستقر در فرانسیسکو است و دارای بیمه FDIC تا 250.000 دلار است. Coinbase از ارزهای رمزپایه اصلی مانند بیت کوین ، BCH ، Litecoin Ethereum از جمله Tezos (XTZ) پشتیبانی می کند.

Trezor Model T (Hardware Wallet)

Trezor T ، کیف پول سخت افزاری محبوب که لیستی از ارزهای رمزپایه را پشتیبانی می کند ، اکنون پشتیبانی از Tezos (XTZ) را نیز شروع کرده است. سرمایه گذاران Tezos که صاحب Trezor Model T هستند می توانند با کمک Tezos با کمک کیف پول دیگری ، به عنوان مثال SimpleStaking ، در ترکیب با دستگاه Trezor T ارتباط برقرار کنند. توسعه دهندگان کیف پول TezBox همچنین پشتیبانی از Trezor T Wallet را ادغام کردند.

Ledger Nano S/x (Hardware Wallet)

مشابه Trezor ، Ledger Nano ، کیف پول سخت افزاری محبوب دیگر برای ذخیره امن ارزهای رمزپایه. دارندگان Tezos اکنون می توانند ارز های XTZ را در کیف پول Nano خود ذخیره کنند زیرا توسعه دهندگان کیف پول TezBox ، پشتیبانی Ledger Nano را توسعه داده اند.

به یاد داشته باشید که Trezor Model T را بخرید ، زیرا مدل One از XTZ پشتیبانی نمی کند.

جدیدترین سیستم عامل باید بر روی دستگاه شما نصب شود.

AirGap (Mobile)

کیف پول AirGap یک کیف پول موبایل منبع باز است که از طریق آن کاربران می توانند مانند کیف پول سخت افزاری به امنیت برسند. همچنین می تواند به عنوان جایگزینی برای کیف پول های سخت افزاری در نظر گرفته شود. این ترکیبی از دو کیف پول به نام AirGao Wallet و AirGap Vault است که در آن از کیف پول AirGap برای ذخیره وجوه شما استفاده می شود در حالی که AirGap Vault برای امضای معامله استفاده می شود.

کاربران می توانند AirGap vault را به دستگاه جداگانه تلفن همراه آفلاین که به هیچ شبکه ای متصل نیست نصب کنند تا از بالاترین سطح امنیت برخوردار شوند. کیف پول AirGap مجهز به مبادله داخلی برای تعویض فوری بین ارزها است.

TezBox Wallet (Web/Desktop/Mobile)

این اولین کیف پول GUI عملکردی غیرمتمرکز (رابط کاربری گرافیکی) است که توسط Tezos راه اندازی شده است. TezBox بسیار کاربر پسند است و تمام کلیدهای خصوصی شما را به طور ایمن در کیف پول شما ذخیره می کند. روی چندین دستگاه اجرا می شود و دارای یک سیستم پشتیبان گیری ساده است. استفاده از رابط کاربری بسیار آسان و شفاف است و کاربران می توانند هر زمان که بخواهند هر مشکلی را تأیید و گزارش کنند. TezBox به یکی از پرکاربردترین کیف پول ها تبدیل شده است و کاربران زیادی از آن استفاده می کنند و روی همه آندرویدها و آیفون ها کار می کند.

Exodus (Mobile/Desktop)

Exodus یکی از بهترین کیف پول های ارز رمزنگاری شده است که از Tezos نیز پشتیبانی می کند. کیف پول Exodus Tezos برای هر دو دستگاه دسک تاپ و موبایل در دسترس است. به غیر از کیف پول ، ابزاری عالی برای مدیریت نمونه کارها ارائه می دهد. کیف پول Exodus همچنین مجهز به مبادله داخلی است تا بتوانید Tezos تبادل فروش را با سایر رمزنگاری های موجود در پروفایل خود خریداری کنید.

Galleon Tezos Wallet (Desktop)

کیف پول Galleon استقرار Tezori است. این یک چارچوب کیف پول منبع باز برای توکن های Tezos است که از کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری به هشت زبان مختلف پشتیبانی می کند. کیف پول Galleon برای مک ، ویندوز و لینوکس در دسترس است.

Trust Wallet (Mobile)

کیف پول تراست یک کیف پول محبوب است که از Tezos پشتیبانی می کند. کیف پول تراست یکی از کیف پول های قابل اعتماد و مطمئن برای ذخیره رمز ارزها است. این کیف پول چند ارزی است که از توکن های ERC20 نیز پشتیبانی می کند. کیف پول تراست با Binance dex به طور یکپارچه کار می کند. بنابراین برای معامله گران ، گزینه خوبی برای قرار دادن ارزها در کیف پول Trust برای تجارت در Binance Dex است

Kukai Tezos Wallet (web)

کیف پول Kukai Tezos به شما امکان می دهد یک حساب جدید ایجاد کنید و تمام جزئیات کیف پول خود را بدست آورید. اما قبل از آن ، باید کیف پول ایجاد کنید یا وارد کنید.

Atomex Tezos Wallet (Desktop)

Atomex یک کیف پول دسکتاپ HD است که از Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin و Tezos پشتیبانی می کند. Atomex دارای یک تبادل ترکیبی داخلی است که مبادله اتمی بین ارزهای پشتیبانی شده را فراهم می کند.

Atomex دارای یک تبادل ترکیبی داخلی است که مبادله اتمی بین ارز های پشتیبانی شده را فراهم می کند. کاربران می توانند بدون ثبت نام با این کیف پول شروع کنند. با استفاده از کیف پول Atomex ، کاربران کنترل کامل PVT خود را دارند. همانطور که به صورت محلی ذخیره می شوند. برای استفاده از خدمات Atomex هیچ هزینه اضافی وجود ندارد ، کاربران برای معاملات منظم و همچنین از طریق زنجیره ای فقط مجبور به پرداخت کمیسیون miner هستند.

Magnum Wallet

مگنوم یک کیف پول سبک و ناشناس تحت وب است که از بیت کوین و بیش از 700 رمزنگاری مختلف از جمله Tezos پشتیبانی می کند. مگنوم از ادعای بسیاری از انشعابات و به دست آوردن اجماع POS با شرط بندی پشتیبانی می کند. مگنوم از کیف پول امن برای کیف پول های سخت افزاری محبوب مانند Ledger و Trezor پشتیبانی می کند. کلیدهای خصوصی رمزگذاری شده در حافظه محلی مرورگر ذخیره می شوند.

Guarda (Desktop/Mobile)

Guarda یک کیف پول چند ارزی است که در حال حاضر کیف پول وب ، کیف پول رومیزی ، کیف پول موبایل و Chrome Extension را ارائه می دهد. با کیف پول Guarda ، شما همیشه کنترل کلیدهای خصوصی خود را حفظ خواهید کرد. مانند سایر کیف پول های وب و تلفن همراه ، کلید دارایی های رمزنگاری شده شما نیز رمزگذاری شده و در دستگاه خود ایمن هستند. برای داشتن یک سطح امنیتی بیشتر ، می توانید پین را برای دسترسی به برنامه Guarda اعمال کنید. Guarda یک تبادل داخلی دارد که این ویژگی را بیشتر از همه دوست دارم. به شما امکان می دهد در داخل کیف پول سکه معامله کنید. از بیت کوین ، Monero ، Litecoin و Zcash و بسیاری از ارزهای دیگر از جمله XTZ پشتیبانی می کند

همه این کیف پول ها اخیراً راه اندازی شده اند و برای ارزیابی این کیف پول ها هیچگونه بررسی یا تجربه کاربری در دسترس نیست. از لیست فوق ، TexBox معتبرترین و معروف ترین کیف پول Tezos استفاده شده است. لطفا قبل از استفاده از هر یک از آنها بسیار مطمئن و دقیق باشید.

 

جهت ارسال پیام در واتس اپ یکی از اپراتورها را انتخاب کنید

در واتس اپ با ما صحبت کنید
Close and go back to page