به وب سایت ارز مدرن خوش آمدید - احراز هویت در سایت الزامی و اتوماتیک است.

سه شنبه, 03 -2667 12:52

خرید راون کوین RavenCoin

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

Ravencoin چیست؟

ظهور تکنولوژی بلاکچین ، دنیای جدیدی از امکانات را برای صنعت مالی به وجود آورده است. با دیجیتالی شدن دیگر صنایع ، بلاکچین ، باعث می شود که صنعت مالی ،کاملا دیجیتالی شود.

یکی از زمینه های امیدوار کننده در  بلاکچین، دیجیتال سازی دارایی و سرمایه و اموال است. این به معنی یک دارایی فیزیکی ، در بلاکچین است.

 Ravencoin یک پروژه بلاکچین است که با هدف توانایی انتقال دارایی ها و سرمایه از یک کاربر ، به کاربر دیگری میباشد.

 Ravencoin برای پاسخگویی به تقاضای عصر دیجیتال ، برای سرمایه ها و اوراق بهادار طراحی شده است که در سراسر مرزهای جهان معامله می شود، و درست مانند  bitcoin، اجازه می دهد که پول به صورت بی وقفه در سراسر جهان منتقل شود. Ravencoin یک منبع رایگان و آزاد است.

 

Ravencoin  چه کار میکند؟

Ravencoin بر روی یک فورک از کد Bitcoin ساخته شده است. چندین مورد وجود دارد که نشان دهد Ravencoin  با  Bitcoin متفاوت است. این شامل بازده زمان بلاک (1 دقیقه)، تعداد سکه های صادر شده (21 میلیارد RVN)، ایجاد دارایی و قابلیت پیام رسانی است.

کاربران پروتکل Raven می توانند بر اساس هر سرمایه، توکن هایی را بر روی بلاک چین های  Ravencoin ایجاد کنند. این نشانه ها به توکن نیاز ندارند. کسانی که نشانه ها را صادر می کنند، تمام ویژگی های این نشانه را تعیین می کنند.

توکن ها ،به همان سهولت بیت کوین ، قابل انتقال هستند. سرمایه هایی که می توانند روی پلتفرم Ravencoin مثل توکن باشند شامل شاخص های طلا، سندهای زمین، سکه های نقره، کارت های هدیه، امتیازات جایزه ای  و غیره هستند.

برای ایجاد یک توکن دارایی بر روی پلتفرم، کاربران باید برخی از توکن های RVN را بسوزانند و یک نام توکن منحصر بفرد فراهم کنند. سپس ویژگی های توکن مشخص می شود. این شامل تعداد توکن ها، تعداد اعشار ها و اینکه آیا عرضه ثابت شده است یا این که ممکن است در آینده افزایش یابد.

RVN برای بازده و سود یک توکن ایجاد شده در بلاک چین Ravencoin می تواند مورد استفاده قرار گیرد. همچنین، همانند Ethereum ERC-721 ، Ravencoin توانایی ایجاد  توکن های منحصر بفرد را پیشنهاد می کند. توکن های منحصر بفرد آن هایی هستند که سندیت و اعتبار را ثابت می کنند، زیرا تنها یکی از این توکن وجود خواهد داشت. این برای استفاده از مواردی همچون مجموعه هنر، مجوز نرم افزار و غیره مفید است.

Ravencoin همچنین یک راه ارتباطی بین صادر کننده و گیرنده توکن ، فراهم می کند. مالکان توکن ها می توانند در صورت تمایل ،این راه ارتباطی را انتخاب کنند. به عنوان مثال، پیامی از صادر کننده توکن به مالکان توکن میتواند آن ها را از اتفاقات رای گیری، آگاه کند. برای بهبود روند رای گیری،توکن مدنظر می تواند به هر گیرنده ی  توکن داده شود.


1_WXhRJyA1dU-R89VbPo_O9w.png

توافق عام

مکانیسم اجماع Ravencoin همانند Bitcoin است: Proof-Of-Work (PoW). با این حال، الگوریتم های متفاوتی از بیت کوین دارد. Bitcoin الگوریتم SHA-256 را اجرا می کند، درحالیکه Ravencoin از الگوریتم X16R استفاده می کند. این الگوریتم، اجازه استخراج ASIC را نمیدهد.

Ravencoin بعنوان یک جایگزین برای پروتکل های انتقالی Bitcoin یا ERC-20 ساخته شده است. مکانیسم توافقی اجماع POW ، برای محافظت از اطلاعات کاربران استفاده می شود.امتیاز استخراج Ravencoin در 5000 RVN (در مقایسه با 50 BTC برای Bitcoin) شروع شده بود.


Ravencoin-RVN-1.jpg

 

تاریخچه و تیم Ravencoin  

Ravencoin در تاریخ 3 ژانویه 2018، در 9 امین سالگرد راه اندازی Bitcoin ، راه اندازی شد. استخراج Ravencoin همانطور که در  توییت زیر آمده است ،در این روز آغاز شد.

باینری ها در  http://ravencoin.org وجود دارد، شما می توانید استخراج Ravencoin را آغاز کنید.

Ravencoin هیچ ICO یا توکن فروشی ندارد. تیم اصلی توسط Medici Ventures تأمین می شود که خود متعلق به Overstock است. راون کوین  MasternodeS (گره ارشد) و پیش استخراج  ندارد و هیچ درصدی برای فاوندرها و لاک شده ها وجود ندارد.

این یک پروژه منبع باز است که با تمرکز بر روی ساختن یک فناوری مفید، همراه یک جامعه رو به رشد میباشد.

بیانیه ی Ravencoin توسط بروس فنتون، عضو بنیاد بیتکوین و ترون سیاه تهیه شده است.

 

نقشه راه و موفقیت ها

نقشه راه Ravencoin در فاز دوم توسعه است. Phase 1 که قبلا تکمیل شده است، شامل تنظیم اولیه شبکه Raven است.

مرحله 2، که در حال حاضر در حال توسعه است، شامل مقاومت ASIC، پشتیبانی سرمایه، قابلیت های امتیاز و  پاداش و متا دیتا است. فاز 3 شامل جواز پرداخت RVN به صاحبان توکن است. فاز 4 برای توسعه سرمایه های منحصر به فرد، فاز 5 برای ویژگی پیام رسانی و فاز 6 برای رأی دادن است.

مدیر عامل Overstock، پاتریک بایرن، در مصاحبه ای در فوریه 2018 نشان داد که آنها میلیون ها دلار را بر روی تیم هایی که برای Ravencoin کار می کنند، سرمایه گذاری می کنند. اخیرا، افزودن Ravencoin به Binance، ارزش این پروژه را به میزان قابل توجهی افزایش داده است
ravencoin-whitepaper-roadmap.jpg

 

چالش ها،رقابت ها و رقیبان

بر خلاف دیگر پروژه های Blockchain ، فشار زیادی بر روی Ravencoin وجود ندارد، زیرا هیچ توکنی برای فروش وجود ندارد، بنابراین هیچ انتظاری برای سرمایه گذاری وجود ندارد.

با این حال، این پروژه ، چالش های خودش را دارد. به عنوان یک شبکه غیر متمرکز، پیش نویس یک یادداشت قانونی (که RVN  امنیت ندارد) ثابت کرده که چالش برانگیز است، زیرا برخی مبادلات و ارزها باید فهرست شوند. یک داوطلب اجتماعی که مشاور حقوقی است با مقاله ای مواجه می شود که ثابت می کند RVN امنیت ندارد.

تعداد بسیاری از رقبا در جنبه ی معامله سرمایه صنعت بلاکچین وجود دارد. ویوز هایی(پلتفرم های سورس باز) وجود دارد که به کاربران اجازه می دهد تا توکن های خود را ایجاد کنند. Polymath بر اوراق بهادار تمرکز دارد.

یک رقیب مستقیم تر ، بیتوم میباشد. تفاوت میان Bytom و Ravencoin این است که Bytom اجازه استخراج ASIC را میدهد و توکن های فروشی دارد.

 

توکن های RVN

توکن RVN  ، یک ارز بومی و مبدعی Ravencoin است که برای پرداخت هزینه ها در شبکه و به عنوان پول برای پاداش توسعه دهندگان و استخراج کنننده ها استفاده می شود. ارزش مارکت RVN در حال حاضر حدود 2.1 میلیارد دلار است.

یکی از راه های داشتن توکن های RVN ،از طریق استخراج است. این پلت فرم یک راهنمای استخراج را برای کسانی که مایل به تصاحب RVN هستند، ایجاد کرده است.

RVN را می توان در Binance، Bittrex، Cryptobridge و Cryptopia خریداری کرد. فقط Bittrex  از خرید با ارز رایج USD در مبادلات پشتیبانی میکند.. RVN را می توان در بقیه مبادلات با Bitcoin و Ether خریداری کرد.

Ravencoin دارای یک کیف پول دسک تاپ و همچنین یک کیف پول اندرویدی و کیف پول iOS است که RVN را می توان در آن ها ذخیره کرد. تیم با Coinomi، Jaxx و Ethos برای ذخیره سازی RVN کار می کند.

همچنین به تازگی یک کیف پول وب برای ذخیره توکن های RVN ایجاد شده است. هیچ کیف سخت افزاری ای هنوز وجود ندارد اما تیم در تماس با Ledger و Keepkey میباشد.

 


1_d0NGTzb7e-GalTutOB1ZyQ.jpeg

 

نتیجه گیری

توکن کردن سرمایه ها و اوراق بهادار یک مزیت مهم است که تکنولوژی بلاکچین را به بخش مالی می رساند. در حالی که تعدادی از بازیکنان در این زمینه وجود دارند، Ravencoin با مدل POW خود و مقاومت ASIC ایستادگی میکند.

همانطور که تقاضا در این حوزه افزایش می یابد، Ravencoin موقعیت خود را برای توجه بیشتر به انتقال سرمایه دیجیتال قرار می دهد.

Ravencoin بر خلاف بسیاری از پروژه های Blockchain که هدفشان برای حل دو یا چند مشکل  و مسئله در یک زمان است، صرفا بر روی انتقال سرمایه تمرکز می کند. این تمرکز در ماههای آینده میتواند قدرت را برای Ravencoin به ثبات برساند.