به وب سایت ارز مدرن خوش آمدید - احراز هویت در سایت الزامی و اتوماتیک است.

پنج شنبه, 13 دی 777 16:18

جاستین سان Justin Sun

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

بنیانگذار ترون، مدیرعامل Bittorrent, Inc

سن 29 سال
محل تولد استان چینگهای چین
محل اقامت سنگاپور
رده بندی بنیانگذار
محل تحصیل دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه پکن
دلیل شهرت بنیانگذاری شبکه بلاک چین ترون، خرید و توکنیزه کردن BitTorrent

"آقای رئیس جمهور اخبار جعلی موجب گمراهی شما شده اند! بیت‌کوین و بلاک چین بهترین شانس برای امریکا هستند. از شما دعوت می‌کنم که بیست و پنجم جولای همراه رهبران حوزه ارز دیجیتال با @WarrenBuffett ناهار میل کنید. قول می‌دهم بعد از این ناهار کسی بیشتر از شما با کریپتو آشنایی نداشته باشد!"

بیوگرافی: ترون در سپتامبر 2017 توسط یک سازمان غیرانتفاعی سنگاپوری به نام Tron Foundation راه اندازی شد. Justin Sun مدیر ترون است که دارای مدرک فوق لیسانس در زمینه مطالعات آسیای شرقی از دانشگاه پنسیلوانیا و مدرک لیسانس تاریخ از دانشگاه پکن است. ترون به اندازه ای رشد کرد که تبدیل به یکی از بزرگترین ارزهای دیجیتال جهان شد.

در ژوئن 2018 ترون BitTorrent را خریداری کرد تا توکن BitTorrent یعنی BTT را عرضه کند. Sun تبدیل به یکی از بحث برانگیزترین چهره‌های فضای بلاک چین شد که به دلیل تاکتیک‌های بازاریابی ماهرانه اش شناخته شده است. وی اخیرا یک مسابقه در توئیتر با جایزه خودروی تسلا برگزار کرد. Sun اخیراً به دلیل تنظیم قرار ملاقات با وارن بافت میلیاردر و سپس لغو این قرار سروصدای زیادی به پا کرد.

سال 2019 برای Justin SunSun به این ویژگی شهرت دارد که یک ماشین بازاریابی ابدی است. وی در ماه ژوئن بیشترین پیشنهاد را در ای بی برای یک قرار ملاقات خیریه با وارن بافت میلیاردر و منتقد بیت‌کوین تنظیم کرد. این قرار ناهار نهایتاً در ژانویه 2020 برگزار شد. در ماه اکتبر حدود 12 درصد از موجودی کوین باثبات USDی تتر از شبکه اتریوم به شبکه ترون منتقل شد.

در ماه نوامبر، Sun تصدیق کرد که یکی از سرمایه گذارانی بوده که اکسچینج Poloniex را از شرکت Circle خریداری کرده است. هر چند طبق اظهارات Sun این سرمایه گذاری کاملاً از ترون مجزا بود اما این اکسچینج بلافاصله توکن TRX را در لیست خود قرار داد. در نزدیکی انتهای سال، Sun با اعلام خبر اهدای 1 میلیون دلار به گرتا تونبرگ فعال محیط زیستی، جامعه کریپتو را شگفت زده کرد.

چشم انداز سال 2020: انتظار نمی‌رود که تاکتیک‌های بحث برانگیز بنیانگذار ترون در سال جدید دستخوش تغییر شود. پس از خرید اخیر Steemit پیش بینی می‌شود که در سال جدید شاهد خریدهای بیشتر و همکاری‌های استراتژیک مختلفی باشیم. با توجه به رقابت شدید در فضای پلتفرم‌های قرارداد هوشمند ترون هم باید تلاش زیادی کند تا برنامه نویسان را به ساختن اپلیکیشن‌هایی فراتر از DAppهای بازی و شرط بندی تشویق کند.

جهت ارسال پیام در واتس اپ یکی از اپراتورها را انتخاب کنید

در واتس اپ با ما صحبت کنید
Close and go back to page