یکشنبه, 03 فروردين 1399 16:20

مایکل نووگراتز Michael Novogratz

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بنیانگذار و مدیرعامل گلکسی دیجیتال

سن 55 سال
محل تولد الکساندریای امریکا
محل اقامت نیویورک امریکا
رده بندی بنیانگذار، سرمایه گذار
محل تحصیل دانشگاه پرینستون
دلیل شهرت جمع آوری ثروت در وال استریت و تنظیم اهداف خود بر اساس کریپتو

 

"118 عنصر در جدول تناوبی وجود دارد و فقط یک طلا .... بیت‌کوین تبدیل به طلای دیجیتال خواهد شد، هر جایی که پول دولتی وجود داشته باشد، چه در چین و چه در امریکا این سیستم هزینه‌های زیادی در پی خواهد داشت."

بیوگرافی: Michael Novogratz مدیرعامل Galaxy Digital Holdings و یکی از بنیانگذاران Galaxy Digital LP – یک بانک تجاری در نیویورک با تمرکز بر ارزهای دیجیتال – است. او که یکی از مدیران سرمایه Fortress Investment Group است از جمله طرفداران شناخته شده بیت کوین است که در سال 2017 اعلام کرد حداقل 20 درصد از ثروت خالص او به صورت بیت کوین و اتر است. Novogratz علاوه بر فعالیت‌هایی که در حوزه ارزهای رمزپایه دارد بنیانگذار و یکی از مدیران سازمان غیرانتفاعی Beat the Streets است که در مدارس عمومی شهر نیویورک برنامه‌های ورزشی اجرا می‌کند.

سال 2019 برای Michael NovogratzNovogratz در مصاحبه ای که ماه می با CNBC انجام داد اعلام کرد که حداقل یکی از ارزهای دیجیتالی که توسط شبکه‌های اجتماعی ساخته شده اند تبدیل به یک ارز واقعی خواهند شد و مدتی بعد پروژه لیبرای فیسبوک معرفی و پرده برداری شد.

در ماه نوامبر وقتی رئیس جمهور چین از کشور خود خواست که به پذیرش تکنولوژی بلاک چین سرعت ببخشد، Novogratz در نشست Global Investment Outlook 2020 رویترز اعلام کرد که وی در صحنه جهانی به بلاک چین و کریپتو اعتبار بخشیده است. در اواخر آن ماه گلکسی دیجیتال دو صندوق بیت‌کوین راه اندازی کرد که هدف آنها وارد کردن ثروت امریکا به حوزه کریپتو بود بخصوص از سوی افرادی که بین 50 تا 80 سال سن دارند و از بازار کریپتو بیرون مانده اند.
چشم انداز سال 2020: انتظار می‌رود که Novogratz گلکسی دیجیتال را با تاکید بر وارد کردن شرکت‌های سرمایه گذار به بازارهای کریپتو و گسترش مجموعه سرویس‌های خود هدایت کند.

جهت ارسال پیام در واتس اپ یکی از اپراتورها را انتخاب کنید

پشتیبانی واتس اپ
Close and go back to page