پنج شنبه, 13 دی 777 16:23

بری سیلبرت Barry Silbert

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

بنیانگذار و مدیرعامل شرکت Grayscale Investments وDigital Currency Group

محل تولد نیویورک، امریکا
رده بندی بنیانگذار، سرمایه گذار
تحصیلات دانشگاه Emory – مدرسه کسب و کار Goizueta
دلیل شهرت سرمایه گذاری در بیش از 100 پروژه بلاک چین و ارز دیجیتال

"من متقاعد شدم که هر پولی که وارد حوزه طلا شده، قرار نیست در این حوزه باقی بماند ... حالا نوبت نسل هزاره شده و من به شدت معتقد هستم که حجم زیادی از این سرمایه به بیت‌کوین تبدیل می‌شود."

بیوگرافی: Barry Silbert یک سرمایه گذار و کارآفرین بزرگ در فضای بلاک چین و ارزهای دیجیتال است که در سال 2015 Digital Currency Group را تاسیس کرد. وی همچنین بنیانگذار و مدیرعامل یک شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال مهم دیگر به نام Grayscale Investments است. Silbert فارغ التحصیل دانشگاه Emory است و جوایز مختلفی دریافت کرده از جمله جایزه کارآفرین سال. طبق توضیحات پروفایل توئیتر Silbert او در 145 کمپانی مختلف سرمایه گذاری کرده است.

سال 2019 برای Barry SilbertSilbert در ماه فوریه طی مصاحبه ای با CNBC اعلام کرد که باور دارد حجم زیادی از توکن‌ها در سال‌های پیش رو بی ارزش خواهند شد اما بیت‌کوین به عنوان طلای دیجیتال و علیرغم کندی پیشرفت‌های فنی همچنان قوی خواهد بود. Silbert در ماه ژوئن اعلام کرد "زمستان کریپتو" که باعث شد قیمت‌ها در کل بازار ارزهای دیجیتال بشدت کاهش پیدا کند احتمالاً به پایان می‌رسد و ممکن است این صنعت وارد دوره "بهار کریپتو" شود.

Silbert در ماه جولای به کنفرانس مطبوعاتی Steven Mnuchin وزیر خزانه داری که دیدگاهی منفی نسبت به ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین داشت واکنش نشان داده و اعلام کرد که "این سخنرانی یک تصدیق کامل و جامع برای بیت کوین بود." در نظر سنجی که توسط DCG در ماه اکتبر منتشر شد، 23 درصد از کمپانی‌های پورتفولیوی DCG اعلام کردند که توکنیزه کردن دارایی‌ها تبدیل به یکی از کاربردهای اصلی در این صنعت خواهد شد و 30 درصد به بحث پرداخت رای دادند.

چشم انداز سال 2020: Silbert یکی از فعال ترین و شناخته شده ترین سرمایه گذاران در فضای کریپتو است در نتیجه انتظار می‌رود که در سال جدید هم DCG و Grayscale در دورهای مختلف جذب سرمایه برای تیم‌هایی که در زمینه توسعه پروتکل و زیرساخت‌ها فعالیت می‌کنند، مشارکت داشته باشد.

جهت ارسال پیام در واتس اپ یکی از اپراتورها را انتخاب کنید

پشتیبانی واتس اپ
Close and go back to page