سه شنبه, 18 دی 777 16:56

آندرس آنتونوپولوس Andreas Antonopoulos

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سخنگو، مجری پادکست"Let's Talk Bitcoin"

سن 47 سال
محل تولد یونان
محل اقامت بریتانیا
رده بندی رسانه
تحصیلات کالج لندن
دلیل شهرت آموزش و حمایت از بلاک چین و ارزهای دیجیتال

بیوگرافی: Andreas Antonpolous کارشناس مشهور و حامی سیستم‌های بلاک چین عمومی و ارزهای دیجیتال است. وی در کالج لندن در زمینه سیستم‌های توزیع شده و ارتباطات داده ای و علم کامپیوتر تحصیل کرد و مقالات و کتاب متعددی درباره ارزهای دیجیتال نوشته است. او در سال 2014 کتاب مشهور Mastering Bitcoin: Unlocking Digital Cryptocurrencies (کسب مهارت در زمینه بیت کوین: قفل گشایی از ارزهای دیجیتال) را منتشر کرد. Antonopolous در همان سال مختصرا به عنوان مدیر ارشد امنیت در Blockchain.info کار کرد و در سال 2018 کتاب "کسب مهارت در زمینه اتریوم: ایجاد قراردادهای هوشمند و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز" را منتشر کرد. وی در حال حاضر مجری پادکست “Let’s Talk Bitcoin” است.


سال 2019 برای Andreas Antonopoulosدائماً از Antonopoulos به عنوان یکی از افراد تاثیرگذار در فضای بلاک چین درخواست می‌شود که درباره پیشرفت‌های مختلف این حوزه اظهار نظر کند. وی در مصاحبه ای که با Cointelegraph داشت در رابطه با چرخه‌های رونق و رکود در بازارهای کریپتو، نقش حیاتی طراحی محصولات در پذیرش این تکنولوژی و تاثیرات اجتماعی اقتصاد باز و بدون مجوز که شبکه‌های بلاک چین عمومی تسهیل کرده اند صحبت کرد.

در ماه اکتبر هنگامی که گوگل پیشرفت رایانش کوانتومی را اعلام کرد Antonopoulos ترس ناشی از آسیب پذیر بودن بلاک چین در برابر چنین سیستم‌هایی را از بین برده و اعلام کرد کامپیوترهای کوانتوم فقط محدود به حل یک کلاس خاص از مسائل هستند و هنوز قادر به هک سیستم‌های رمزنگاری کلید عمومی نیستند. Antonopoulos در انتهای سال اعلام کرد که کمپانی Inuit که در زمینه نرم‌افزار‌های مالی کار می‌کند از پذیرش پرداخت‌های کارت اعتباری توسط او در فاکتورها به دلیل حمایت و استفاده او از ارزهای دیجیتال پیشگیری کرده است. وی بعداً تصمیم گرفت که استفاده از سرویس‌های Inuit را کاملاً ترک کند.

چشم انداز سال 2020: Antonpolous در آگوست 2019 کتاب جدید خودش تحت عنوان "کسب مهارت درباره شبکه لایتنینگ" را منتشر کرد که همراه René Pickhardt و Olaoluwa Osuntokun مدیر ارشد تکنولوژی Lightning Labs نوشته بود. این کتاب راهکار مقیاس پذیری لایه دوم بیت‌کوین که برای ساختن اپلیکیشن‌های مختلف جهت اجرا روی این بلاک چین طراحی شده اند را تشریح می‌کند. این رمان که در دست تهیه است، به صورت اپن سورس و رایگان قابل استفاده و در GitHub موجود است. انتظار می‌رود که Antonopoulos به سخنرانی در سراسر سال ادامه داده و افراد بیشتری را از خواص تکنولوژی بلاک چین آگاه کند.

جهت ارسال پیام در واتس اپ یکی از اپراتورها را انتخاب کنید

پشتیبانی واتس اپ
Close and go back to page