سه شنبه, 18 دی 777 16:59

دا هانگفی Da Hongfei

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بنیانگذار NEO ، مدیرعامل و بنیانگذارOnChain

محل تولد شانگهای، چین
محل اقامت شانگهای، چین
رده بندی بنیانگذار، تکنولوژی
تحصیلات دانشگاه تکنولوژی جنوب چین
دلیل شهرت تاسیس شبکه بلاکچین نئو

"من باور دارم که در آینده اپلیکیشن‌های امروزی تبدیل به اپلیکیشن‌هایی سنتی خواهند شد. اپلیکیشن‌های بلاک چین از حالت حاشیه ای وارد حالت جایگزینی و در نهایت متداول و پرکاربرد شدن می‌شوند."

بیوگرافی: Da Hongfei بیشتر به دلیل مشارکت در بنیانگذاری شبکه مبتنی بر بلاک چین Smart Economy نئو با همکاری Erick Zhang در سال 2014 شناخته شده است. Da تحصیلات خود را در دانشگاه تکنولوژی جنوب چین طی کرد و در زمینه تکنولوژی و زبان انگلیسی مدرک گرفت. Da پس از یادگرفتن کدنویسی و قبل از تاسیس نئو تا سال 2019 در یک شرکت مشاوره کار می‌کرد. وی به همراه Zhang شرکت OnChain را تاسیس کردند – یک شرکت بلاک چین تجاری که به کمپانی‌های خصوصی خدمات ارائه می‌کند.

سال 2019 برای Da Hongfeiدر ماه سپتامبر Neo Global Development خبر از راه اندازی Neo3 داد که یک نسخه اصلاح شده از پروتکل بلاک چین نئو مخصوص اپلیکیشن‌های تجاری بزرگ بود. همان ماه نئو تبدیل به اولین عضو بلاک چین .NET Foundation شرکت مایکروسافت شد. Da در رویداد Consensus 2019 که در ماه می برگزار شد خبر راه اندازی صندوق 100 میلیون دلاری EcoBoost Initiative را اعلام کرد که هدف آن پشتیبانی از رشد اجتماع و شبکه نئو بود.

چشم انداز سال 2020: انتظار می‌رود که حالا نئو با راه اندازی این صندوق 100 میلیارد دلاری و Neo3 آماده رقابت در شبکه بزرگتر پلتفرم‌های قرارداد هوشمند باشد که هنوز تحت سلطه اتریوم قرار دارد.

جهت ارسال پیام در واتس اپ یکی از اپراتورها را انتخاب کنید

پشتیبانی واتس اپ
Close and go back to page