سه شنبه, 18 دی 777 16:59

کایتلین لانگ Caitlin Long

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیر WyoHackathon

سن 50 سال
محل تولد وایومینگ امریکا
محل اقامت وایومینگ امریکا
رده بندی بنیانگذار، قانون و سیاست
تحصیلات دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد، مدرسه حکومت جان اف. کندی، دانشگاه وایومنیگ
دلیل شهرت هدایت وایومینگ برای تبدیل شدن به یکی از ایالت‌های پرطرفدار کریپتو در امریکا"مسلماً بیت‌کوین از دارایی‌های مالی سنتی پرنوسان تر است اما به نظر من از دیدگاه سیستماتیک نسبت به صنعت مالی سنتی نوسان کمتری دارد."

بیوگرافی: Caitlin Long که 22 سال را با سمت‌های ارشد در وال استریت سپری کرد اولین بار در سال 2012 در محافل اقتصادی مکتب اتریشی با بیت کوین آشنا شد. وی در سال 2013 وقتی ایمیلی حاوی مقاله‌ای تحت عنوان چگونه بیت کوین بخریم و نگه داریم دریافت کرد جذب آن شد. Long که به سیستم دفتر کل صادق علاقه زیادی داشت، تا سال 2018 با هدف عادلانه تر کردن هر چه بیشتر بازارهای سهام با صدور و معامله اوراق بهادار از طریق بلاک چین ریاست استارتاپ بلاک چین Symbiont را بر عهده داشت.

او در سال 2017 ائتلاف بلاک چین وایومینگ را بنیانگذاری کرد و از سال 2018 تا 2019 یک سمت ایالتی در گروه ویژه بلاک چین ایالت وایومینگ داشت که 13 قانون مرتبط با بلاک چین را در این ایالت تصویب کرد. همچنین او در سال‌های 2018 و 2019 از روسای هکاتون غیرانتفاعی WyoHackathon بود.

سال 2019 برای Caitlin Longهر چند Long در سال 2018 گروه ویژه بلاک چین ایالت وایومینگ و ائتلاف بلاک چین وایومینگ را در سال 2019 ترک کرد اما همچنان از حامیان توسعه بلاک چین در این ایالت باقی ماند و پروژه WyoHackathon را گسترش داد و کنفرانس‌ها و ایونت‌های مختلفی را برگزار کرد. Long در کنفرانس Consensus Invest در نیویورک شرکت کرد تا درباره اقداماتش برای تبدیل کردن این ایالت به بهشتی برای تجارت و بیزنس بلاک چین صحبت کند.

چشم انداز سال 2020: Long به اقدامات خود برای تبدیل وایومینگ به بهشتی برای کسب و کارهای مرتبط با کریپتو در امریکا ادامه خواهد داد. احتمالاً ایونت WyoHackathon/Blockchain Stampede در 24-27 سپتامبر در دانشگاه وایومینگ برگزار خواهد شد.

جهت ارسال پیام در واتس اپ یکی از اپراتورها را انتخاب کنید

پشتیبانی واتس اپ
Close and go back to page