سه شنبه, 18 دی 777 17:01

رونه کریستنسن Rune Christensen

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بنیانگذار MakerDAO

محل تولد دانمارک
محل اقامت سیلند، دانمارک
رده بندی بنیانگذار، تکنولوژی
تحصیلات دانشکده کسب و کار Copenhagen
دلیل شهرت تاسیس MakerDAO و راه اندازی کوین باثبات DAI

" DeFiنسل جدید از محصولاتی است که شفافیت کامل دارند و کاربران آنها می‌توانند گردش پول را به صورت دقیق مشاهده کنند و در عین حال به سطوح بالاتری از اعتماد و امنیت دست پیدا کنند که می‌توان به صورت لحظه‌ای آن را بررسی کرد."

بیوگرافی: Rune Christensen که در کپنهاگ دانمارک فعالیت می‌کند مدیرعامل و بنیانگذار MakerDAO است که Dai (اولین کوین باثبات در بلاک چین اتریوم) را صادر می‌کند. Christensen از سال 2015 بر شکل گیری چشم انداز و ساختار سازمانی Maker Decentralized Autonomous Organization و پایه‌های اقتصادی ارز دیجیتال باثبات Dai متمرکز بود. او به زبان ماندارین چینی هم مسلط است.

سال 2019 برای Rune Christensenدر سال 2019 اکوسیستم رو به رشد اپلیکیشن‌های مالی غیرمتمرکز یکی از قوی ترین حوزه‌ها در فضای اتریوم بود و MakerDAO و کوین باثبات Dai در این زمینه نقشی کلیدی داشتند. در این سال MakerDAO با پروژه‌های مختلفی همکاری کرد تا دسترس پذیری و میزان استفاده از Dai را گسترش دهد. در ماه سپتامبر MakerDAO خبر از همکاری جدید با پلتفرم فریلنسینگ مبتنی بر بلاک چین Opolis داد تا امکان انجام پرداخت‌های Dai را در اقتصاد رو به رشد فریلنسینگ فراهم کند. در ماه آگوست MakerDAO با شرکت سرمایه گذاری Monolith برای فراهم کردن امکان پرداخت Dai از طریق کارت بدهی ویزا در این پلتفرم قرارداد امضاء کرد.

در اواخر این سال MakeDAO خبر فروش 27.5 میلیون دلاری توکن MKR به شرکت‌های Dragonfly Capital Partners و Paradigm را با هدف ورود DeFi به بازارهای آسیایی اعلام کرد. بزرگترین آپدیت فنی در پلتفرم MakerDAO راه اندازی Multi-Collateral Dai در ماه نوامبر بود که منجر به گسترش هر چه بیشتر دارایی‌های وثیقه برای پشتیبانی از Dai شد.

چشم انداز سال 2020: پس از موفقیت چشمگیر DeFi در سال 2019 انتظار می‌رود که امسال هم شاهد بروزرسانی‌های مختلف پلتفرم MakerDAO و رشد و تکامل کل اکوسیستم اپلیکیشن‌های DeFi در اتریوم باشیم. در حالیکه پیش بینی می‌شود شاهد تلاش‌های فنی گسترده‌ای در فضای DeFi باشیم، سوال اصلی، حوزه گسترش پذیرش اجتماعی این اکوسیستم است.

جهت ارسال پیام در واتس اپ یکی از اپراتورها را انتخاب کنید

پشتیبانی واتس اپ
Close and go back to page