سه شنبه, 18 دی 777 17:01

برندون چز Brandon Chez

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

بنیانگذار و مدیرعامل CoinMarketCap

رده بندی بنیانگذار
دلیل شهرت تاسیس سایت محبوب CoinMarketCap که داده‌های بازار ارزهای دیجیتال را نمایش می‌دهد

"بسیار خوشحالیم که حالا در CoinMarketCap قیمت ارزهای رمزپایه را به جای نمایش ساده میانگین وزنی حجم معاملات با تحلیل‌ها و الگوریتم‌های قیمت گذاری بسیار پیچیده تر نمایش می‌دهیم."

 

بیوگرافی: Brandon Chez موفق شد بدون جلب توجه دیگران یکی از وبسایت‌های محوری و مهم صنعت کریپتو یعنی CoinMarketCap را حفظ و نگهداری کند. این سایت از سال 2013 یکی از پربازدیدترین سایت‌ها در فضای ارزهای دیجیتال و منبعی موثق از داده‌های بازار بود. تاثیر وی در این صنعت وقتی مشخص شد که بدون اخطار قبلی در ژانویه 2018 اکسچینج‌های کره‌ای را از CoinMarketCap حذف کرد و منجر به سقوط 100 میلیارد دلاری ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال شد.

سال 2019 برای Brandon Chezدر ماه می‌ CoinMarketCap اعلام کرد که اگر اکسچینج‌ها داده‌های خاصی را از طریق APIهای تعیین شده (به خصوص داده‌های معاملات زنده و داده‌های دفتر ثبت سفارش) ارائه نکنند، آنها را از محاسبات ارزش بازار خود حذف خواهد کرد. این اقدام بخشی از طرح این کمپانی تحت عنوان "اتحادیه شفافیت و مسئولیت پذیری در رابطه با داده‌ها" بود که هدف آن افزایش شفافیت در فضای کریپتو بود. در ماه ژوئن CoinMarketCap اولین خرید خود را اعلام کرد که یک شرکت تحلیلی و صندوق معاملاتی ارز دیجیتال با عنوان Hashtag Capital بود و هدف آن ارائه تحلیل‌های صنعتی بهتر در این سایت بود. در ماه سپتامبر CMC اولین کنفرانس خود The Capital را معرفی کرد که نوامبر سال گذشته در سنگاپور برگزار شد.

چشم انداز سال 2020: با توجه به اینکه CoinMarketCap در حال حاضر سرویس‌های خود را فعالانه گسترش می‌دهد انتظار می‌رود که در سال 2020 شاهد توسعه امکانات بیشتر هم در هسته سایت و هم در زمینه‌هایی مثل کنفرانس‌های بلاک چین باشیم.

جهت ارسال پیام در واتس اپ یکی از اپراتورها را انتخاب کنید

پشتیبانی واتس اپ
Close and go back to page