به وب سایت ارز مدرن خوش آمدید - احراز هویت در سایت الزامی و اتوماتیک است.

کیف پول ها

دوشنبه, 04 اسفند 1399 16:27

کیف پول های Siacoin در سال 2020

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

معرفی Sia ، یک سیستم ذخیره سازی غیرمتمرکز که از فناوری بلاکچین برای ذخیره و امنیت داده ها و کوینهای رمزنگاری استفاده می کندSia Storage Platform یا SSP با استفاده از ظرفیت ذخیره سازی بلااستفاده موجود در سطح جهانی در شبکه های بلاکچین ، هزینه خدمات ذخیره سازی را کاهش می دهد و یک بستر ذخیره سازی داده ایجاد می کند سکوی ذخیره سازی از قابلیت اطمینان بیشتری برخوردار است و در حدود 90٪ ارزان تر از فضای ذخیره سازی متمرکز است. از آنجا که غیر متمرکز است ، کاربران کنترل کامل کلیدهای خصوصی و اطلاعات شخصی خود را دارند.

Siacoin رمز رسمی این شبکه است. با این حال ، این یک رمز ERC20 نیست و از این رو کیف پول برای ذخیره Siacoins محدود است. علاوه بر این ، بسیاری از کیف پول های چند ارزه معروف مانند Coinomi یا Exodus از Siacoin پشتیبانی نمی کنند. برای ذخیره سازی Siacoins ، به کیف پول های تخصصی نیاز دارید. خوشبختانه ، شبکه Siacoin و برخی از توسعه دهندگان شخص ثالث چند کیف پول ارائه داده اند که از سکه پشتیبانی می کند. در اینجا لیستی از 4 کیف پول بهترین Siacoin آورده شده است.

بهترین کیف پولهای Siacoin

 

Sia-UI 

Sia-UI یک کیف پول است و کیف پول رسمی شبکه Sia است. این توسط Nebulous ، تیم پشتیبان ایجاد شبکه بلاک چین Sia ایجاد شده است. کیف پول توسط شبکه سیا بسیار توصیه می شود و می توانید آن را از سایت رسمی پلت فرم یا از GitHub بارگیری کنید.

کیف پول از تمام سیستم عامل های اصلی مانند ویندوز ، مک ، لینوکس و ... پشتیبانی می کند. کیف پول همچنین از دستگاه های iOS پشتیبانی می کند. از آنجا که این یک کیف پول کامل است ، برای عملکرد آن باید کل بلاکچین را بارگزاری کنید. بنابراین ، ممکن است مدتی طول بکشد. یکی از ویژگی های اصلی Sia-UI این است که می توانید فضای ذخیره سازی کیف پول را در شبکه بفروشید یا اجاره کنید.

Sia Android Wallet

کیف پول توسط شخص ثالث ایجاد شده است و محصولی از شبکه رسمی سیا نیست و از این رو تیم سیا قابلیت اطمینان آن را تضمین نمی کند. اما از آنجا که این تنها برنامه موبایل Sia است که در حال حاضر در بازار موجود است ، توسط بسیاری از کاربران ترجیح داده می شود. به راحتی می توانید برنامه اندروید را در تلفن های همراه اندرویدی خود دانلود  کنید. از آنجا که یک برنامه موبایل است ، ظرفیت ذخیره سازی کمی دارد و برخلاف کیف پول های سخت افزاری دیگر ، کاربران نمی توانند فضای ذخیره سازی را اجاره کنند.

Sia Cold Storage Wallet 

این یک برنامه آفلاین است که روی فرایند "air gapping" کار می کند که به شما امکان می دهد Siacoins خود را با خیال راحت در کیف پول ها ذخیره کنید و هکرها را محدود می کند تا به آدرس کیف پول شما برسند.

می توانید برنامه را از GitHub دانلود کنید. از آنجا که Sia Cold Storage بصورت آفلاین کار می کند ، می توانید با خیال راحت آدرس کیف پول خود را به اشتراک بگذارید و ارزها را ارسال و دریافت کنید ، از هرجای دنیا در استخرهای استخراج شرکت کنید یا شرکت کنید. همچنین می توانید با کیف پول Sia-UI ادغام شده و کد سید خود را بازیابی کنید. تیم Sia برای دسترسی به Sia Cold Storage به کاربران خود توصیه می کند از یک کامپیوتر آفلاین تمیز و عاری از هرگونه ویروس استفاده کنند

جهت ارسال پیام در واتس اپ یکی از اپراتورها را انتخاب کنید

در واتس اپ با ما صحبت کنید
Close and go back to page