به وب سایت ارز مدرن خوش آمدید - احراز هویت در سایت الزامی و اتوماتیک است.

کیف پول ها

دوشنبه, 04 اسفند 1399 21:01

بهترین کیف پولهای Zilliqa در سال 2021

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

Zilliqa یک پلتفرم بلاکچین مستقر در سنگاپور است که از فناوری sharding برای از بین بردن مسئله مقیاس پذیری Ethereum و سایر پروتکل های بلاکچین با انجام صدها معامله در ثانیه استفاده می کند. Zilliqa می تواند 2000 تراکنش در ثانیه را پردازش کند. Zilliqa از پروتکل بلاکچین Proof-of-Work یا PoW استفاده می کند که به محض شروع استخراج از سیستم عامل ، هویت را تعیین می کند. Zilliqa’s testnet اولین شبکه موجود در دسترس است و dApp ها را قادر می سازد تا به طور مستقل از یکدیگر کار کنند. بنابراین سرعت برخلاف سایر سیستم عامل های بلاکچین به طور خودکار افزایش می یابد.

اکسچنج ها برای مبادله رمز ارز zil

در صورت استفاده از ERC-20 مبادله رمز ZIL سازگار است تا ERC20 ZIL ها را از شبکه Ethereum به ZIL های بومی شبکه Zilliqa تبدیل کند. این مورد برای همه دارندگان رمز بسیار زیاد است زیرا پشتیبانی از معاملات ERC20 ZIL در نهایت برای همیشه متوقف خواهد شد.

صرافی های کمی وجود دارد که کاربران بتوانند EOR20 ZIL های خود را به ارز های ZIL بومی تبدیل کنند

 

بهترین کیف پولهای Zilliqa:

از آنجا که ZIL از ERC20 به Native Blockchain مهاجرت کرد ، ما فقط کیف پول های پشتیبانی از ZIL را پس از مهاجرت شبکه اصلی ذکر کرده ایم. بیایید اکنون نگاهی به 9 بهترین کیف پول Zilliqa در سال 2021 بیندازیم.

Atomic wallet

کیف پول اتمیک یک کیف پول رایگان با ک برای همه سیستم عامل های رایانه ک و موبایل است که بیش از 500 ارز را پشتیبانی می کند. جدا از آن ، کیف پول اتمیک یک سرویس مبادله منظم داخلی را برای طیف وسیعی از ارزهای رمزپایه فراهم می کند و گزینه ای برای خرید BTC ، XRP ، LTC ، BNB ، XLM و ETH با کارت بانکی دارد. تمام کلیدهای خصوصی از دانه mnemonic تولید می شوند ، این به کاربران کمک می کند تا رمزنگاری خود را به روشی ایمن و ناشناس حفظ کنند. سیستم عامل ها: ویندوز ، macOS ، لینوکس ، iOS ، آندروید است.

Guarda Wallet

Guarda یک کیف پول رمزنگاری ساده ، ایمن و غیر حضوری است. کیف پول Guarda به کاربران امکان خرید و مبادله ارز رمزپایه را در داخل کیف پول می دهد. کیف پول Guarda برای سیستم عامل های تلفن همراه و دسک تاپ در دسترس است ، به غیر از این نسخه وب و توسعه کروم کیف پول نیز موجود است.

Zilliqa Light Wallet (Appberry Wallet)

 

Zilliqa Light Wallet یک کیف پول داخلی با کروم است که به راحتی می توانید در دستگاه خود دانلود کنید. می توانید آن را به راحتی از فروشگاه Google نصب کنید. یک حساب کاربری ایجاد کنید و همه معاملات را از یک مکان مدیریت کنید. از آنجا که کنترل کامل کلیدهای خصوصی و عبارت عبور را در اختیار دارید ، کیف پول از امنیت بالایی برخوردار است.

Moonlet 

Moonlet یک کیف پول رمزنگاری بلاکچین است که از هر دواز ارز Ethereum و ZIL پشتیبانی می کند. کیف پول HD دارای یک رابط بصری است که باعث می شود کاربران بتوانند حساب خود را آسان مدیریت  کنند. Moonlet همچنین با Bit Sentinel همکاری کرده است که سیستم عامل را از حملات سایبری محافظت می کند.

Moonlet همچنین با Zilliqa همکاری کرده و به "Bugcrowd" پیوسته است ، یک برنامه ناسازگاری اشکال که کیف پول های رمزنگاری را از حملات محافظت می کند. Moonlet از کد منبع باز استفاده می کند و با چندین سیستم عامل بلاکچین کار می کند.

ZilPay 

ZilPay یکی دیگر از کیف پول های افزونه مرورگر منبع باز برای زنجیره بلاکچین Zilliqa است. توسعه دهندگان می توانند کیف پول را با تماس های قراردادی هوشمند تلفیق کنند که استفاده از dApps را در وب سایت آنها امکان پذیر می کند. ZilPay به کاربران خود این امکان را می دهد تا تراکنش های Zilliqa را در شبکه دریافت و بررسی کنند

Zillet

Zillet یک کیف پول PWA یا Progressive Web Application Wallet است که یک کیف پول ترکیبی است که می تواند از آن در تنظیمات مرورگر و دسک تاپ استفاده شود. Zillet از امنیت بالایی برخوردار است و هیچ یک از کلیدهای خصوصی شما را ذخیره نمی کند. کاربران کنترل کامل کلیدهای امنیتی خود را دارند. بنابراین توصیه می شود در صورت از بین رفتن دستگاه ، از عبارت عبور و کلیدهای خود محافظت کنید.

ZHIP 

اولین کیف پول iOS در جهان است که توسط Schnorr پشتیبانی می شود. اولینو سریعترین ، این کیف پول همراه به شما کمک می کند تاارز های ZIL را ارسال و دریافت کنید و مو جودی خودرا در هر زمان که بخواهید بررسی کنید. این کیف پول کاملاً منبع باز است و به شما امکان می دهد کد QR خود را برای انجام معاملات سریع اسکن کنید و توسط یک کد پین 4 رقمی محافظت می شود. این کیف پول با iPhone ، iPad و iPod touch سازگار است.

xZIL 

xZil یک کیف پول منبع باز است که با تلفن های Android شما سازگار است. با هزینه مناسب و فوق العاده سریع ، کیف پول را می توان به راحتی از فروشگاه Google بارگزاری کرد. . این کیف پول رمزنگاری توسط PIN brute-force protection ، یک سیستم منحصر به فرد که بسیاری از کیف پول های امروزی ندارند ، ایمن می شود. تمام کلیدهای خصوصی شما در Android KeyStore دستگاه شما ذخیره می شوند و هیچ چیز در شبکه به اشتراک گذاشته نمی شود. کلیه تراکنش ها و پرداخت ها از طریق API رسمی Zilliqa انجام می شود.

Math Wallet

کیف پول مت یک کیف پول داخلی Android ، iOS و Chrome ایمن است که به راحتی می توانید از طریق فروشگاه Google Play در دستگاه تلفن همراه خود بارگزاری کنید. این کیف پول از تبادل رمزهای زنجیره ای مانند BTC ، ETH ، EOS و TRON پشتیبانی می کند و یک فروشگاه dApp چند زنجیره ای است. بعلاوه ، کیف پول مت از امنیت بالایی برخوردار است و برای محافظت از وجوه و دارایی های شما بر اساس فناوری شناخت بیولوژیکی عمل می کند.

Trust Wallet

Trust Wallet کیف پول رسمی رمزنگاری Binance است و یک کیف پول چند ارزه است که از ارزهایی مانند ETH ، ETC ، POA و GO پشتیبانی می کند. از امنیت بالایی برخوردار است و تمام کلیدهای خصوصی شما با لایه های محافظتی زیادی در محل ذخیره می شوند. کیف پول Trust با مبادله غیرمتمرکز Binance کار می کند و از مرورگر Web3 استفاده می کند که به شما کمک می کند مستقیماً از برنامه خود با dApps تعامل داشته باشید.

Ledger Live

Ledger Live کیف پول قدرتمندی است که از چندین ارز رمزنگاری شده پشتیبانی می کند و به شما کمک می کند تا دستگاه و منابع مالی Ledger خود را به کارآمدترین روش مدیریت کنید.

اگر می خواهید بودجه خود را تقسیم کنید ، می توانید یک حساب واحد یا چند حساب برای ارزهای رمزپایه ایجاد کنید. موجودی خود را در هر زمان که بخواهید بررسی کنید و جزئیات معاملات شما در بخش "نمونه کارها" نمایش داده می شود

 

موارد مرتبط

جهت ارسال پیام در واتس اپ یکی از اپراتورها را انتخاب کنید

در واتس اپ با ما صحبت کنید
Close and go back to page