کیف پول ها

شنبه, 13 بهمن 777 13:48

بررسی کلی اپلیکیشن Ledger Live

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

پیدا کردن گزینه‌های لازم برای مدیریت والت سخت افزاری Ledger و دارایی‌هایی که در آن نگه داشته می‌شوند، به کمک رابط کاربری Ledger Live بسیار آسان تر شده است.

منوها

در پایین اپلیکیشن منوها را مشاهده می‌کنید که با استفاده از آن می‌توان به بخش‌های مختلف اپلیکیشن دسترسی پیدا کرد.

  • Portfolioخلاصه ای از موجودی حساب‌های شما
  • Accountsمدیریت حساب‌های رمزارزها
  • Transferارسال، دریافت یا خرید ارزهای دیجیتال
  • Managerمدیریت دستگاه Ledger (تنها با Ledger Nano X یا کابل OTG مخصوص سیستم عامل اندروید برای Ledger Nano S قابل استفاده است)
  • Settingsتغییر تنظیمات و اولویت‌ها

 

Portfolio

منوی Portfolio خلاصه ای از اطلاعات حساب‌های رمزارزی شما ارائه می‌کند از جمله کل موجودی، ارزش فعلی آن و نمودار تغییرات آن طی بازه زمانی . لیست operations بعد از این خلاصه نمایش داده می‌شود.

Accounts 

منوی Accounts تمام حساب‌ها، موجودی آنها، ارزش هر کدام از آن ها و وضعیت همگام سازی و سینک شدن آنها با شبکه خودشان را نشان می‌دهد. می‌توانید برای مشاهده جزئیات یک حساب یا تغییر تنظیمات آن، روی آن رمزارز کلیک کنید. می‌توانید از گوشه سمت چپ بالا ترتیب حساب‌ها را تغییر دهید یا با کلیک روی آیکن + حساب‌هایی از رمزارزها را اضافه کنید.

Manager 

منوی Manager امکان دسترسی به لیست تمام اپلیکیشن رمزارزها و سایر اپلیکیشن های کاربردی را فراهم می‌کند که می‌توانید در آنجا اپلیکیشن‌های مختلف را پیدا کرده و روی Ledger نصب یا از آن حذف کنید. برای بروزرسانی نرم افزار دستگاه یا تغییر نام آن وارد تب Device شوید (که انجام این کار فقط برای Ledger Nano X ممکن است).

Settings 

منوی Settings چندین بخش مختلف دارد که می‌توانید در آنجا تنظیمات مختلف را تغییر داده یا اطلاعات اپلیکیشن را پیدا کنید.

 

دریافت اپلیکیشن موبایلی

اپلیکیشن Ledger Live امکان تنظیم و مدیریت دستگاه Ledger را فراهم کرده است. این اپلیکیشن از طریق بلوتوث به Ledger Nano X و از طریق کابل OTG (فقط برای گوشی های اندروید)  به Ledger Nano S و Ledger Blue پشتیبانی میشود.

دریافت Ledger Live برای گوشی موبایل کاملاً ساده است. کافیست پلتفرم مورد نظرتان را انتخاب کنید یا در مرورگر موبایل وارد مسیر ledger.com/live شده و روی گزینه دانلود کلیک کنید. پس از دانلود اپلیکیشن برای شروع کار از این مقاله استفاده کنید.

دریافت برای گوشی های Android

دریافت برای گوشی های IOS

حداقل الزامات برای نصب

  • Android 7 Nougat
  • iOS 9