شنبه, 22 آبان 1400 11:54

آموزش جامع اتصال کیف پول سیف پال Safepal به صرافی بایننس Binance

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

آموزش جامع ترید در صرافی بایننس Binance بدون احراز هویت

امنیت والت سیف پال Safepal دراستفاده از خدمات بایننس Binance

دانلود ولت نرم افزاری از سایت : https://safepal.io

اول از همه دقت داشته باشید که قابلیت‌های بایننس که در سیف پال پیاده سازی شده اند، دقیقاً شبیه به قابلیت اجرای تراکنش Binance.com هستند. ما به عنوان یک همکار، مجموعه کامل امکانات معاملات اسپات (آنی) را در والت سیف پال پیاده سازی کرده ایم.

در نتیجه همه شرایط استفاده و مسائل امنیتی با آنچه در بایننس وجود دارد، همخوانی دارند.

حساب‌های بایننس که در سیف پال تولید می‌شوند تحت مدیریت بایننس قرار دارند. در واقع این یک حساب معاملاتی متمرکز است که بر روی پلتفرم معاملاتی متمرکز بایننس وجود دارد.

قابلیت معاملات آنی بایننس که در سیف پال پیاده سازی شده، برای ایجاد حساب کاربری فقط از آدرس BNB شما استفاده می‌کند نه اطلاعات شخصی (مثل شماره تلفن یا ایمیل آدرس). بنابراین بایننس اطلاعات شخصی شما را در اختیار ندارد. می‌توانید از این قابلیت به صورت عادی در سیف پال استفاده کنید. در صورت انتشار هر گونه خبری از سمت بایننس، حتماً بلافاصله کاربران خودمان را مطلع می‌کنیم پس جای نگرانی نیست.

اما دقت داشته باشید که باید از عبارت یادآور خودتان مراقبت کنید. این عبارت را در اختیار هیچ شخصی قرار ندهید و در فضای آنلاین منتشر نکنید. در صورت از دست رفتن عبارت یادآور، کل دارایی‌های شما هم از دست خواهد رفت


نکاتی که باید قبل از استفاده از DApp معاملاتی بایننس در کیف پول Safepal بدانید

 

سیف پال در سپتامبر 2020 قابلیت معاملات بایننس را در اپلیکیشن سیف پال با نام Binance Trading DApp یا همان اپلیکیشن غیرمتمرکز بایننس پیاده سازی کرد. این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد که از بهترین تجربیات کاربری ارائه شده توسط بایننس استفاده کنند بدون اینکه نیاز به خروج از والت سیف پال داشته باشند.

از آنجایی که سیف پال یک والت غیرمتمرکز است که اطلاعات شخصی کاربران را ذخیره نمی‌کند و به چنین اطلاعاتی دسترسی ندارد و بایننس یک اکسچنج متمرکز است، برای حفظ امنیت دارایی‌های خودتان، پیش از شروع کار با اپلیکیشن سیف پال این نکات را در نظر داشته باشید:

 1. این حساب اکسچنج بایننس به صورت خودکار و بر اساس مجوزهای والت سیف پال ایجاد شده و مستقل از حساب‌های والت اصلی سیف پال است.
 2. پس از ایجاد حساب DApp بایننس، موجودی شما باز هم در حساب‌های والت اصلی سیف پال شما ذخیره شده و به صورت خودکار به حساب بایننس منتقل نمی‌شود. برای معامله در اپلیکیشن غیرمتمرکز بایننس، حتماً اول به حساب DApp بایننس خودتان موجودی واریز کنید.
 3. حساب بایننسی که در این مرحله ایجاد می‌شود، با والت سیف پال شما جفت شده و فقط می‌توانید از طریق احرازهویت والت سیف پال به آن لاگین کنید. اگر عبارت یادآور حساب والت سیف پال خودتان را فراموش کنید، امکان ورود به حساب DApp بایننس جفت شده با آن را نخواهید داشت. لطفاً عبارت یادآور خودتان را در محلی امن نگه دارید.
 4. حساب‌های DApp بایننسی که از طریق والت‌های سیف پال متفاوت ایجاد می‌شوند، متفاوت و مستقل از یکدیگر هستند.
 5. فقط حساب‌های والت سیف پالی که از طریق عبارت یادآور ایجاد یا وارد شده باشند قابلیت احرازهویت و ایجاد یک حساب DApp بایننس را دارند. اگر والت شما با استفاده از یک کلید خصوصی، Keystore یا حالت مشاهده (observation) وارد شده باشد، امکان استفاده از آن برای ایجاد حساب DApp بایننس وجود ندارد.
 6. موجودی که به حساب بایننس خودتان واریز می‌کنید، در پلتفرم اکسچنج بایننس ذخیره شده و هر لحظه می‌توانید از آن برای معامله استفاده کنید.

DApp بایننس در اپلیکیشن سیف پال، با کمک بایننس ایجاد شده و به صورت یک اپلیکیشن غیرمتمرکز شخص ثالث در سیف پال ادغام شده بنابراین همه قوانین معاملاتی، استانداردها و مقررات Binance.com به امکانات معاملاتی بایننس در اپلیکیشن سیف پال هم اعمال می‌شوند. معاملات ارزهای دیجیتال ریسک بالایی دارند و برای هر سرمایه گذاری مناسب نیستند. پیش از تصمیم گرفتن برای معامله ارزهای دیجیتال، توکن‌ها یا هر دارایی دیجیتال دیگری، به دقت اهداف معامله، سطح تجربه و میزان علاقه خودتان به ریسک را ارزیابی کنید

کارمزدهای معاملاتی DApp بایننس

کارمزدهای معاملاتی DApp بایننس در سیف پال شبیه به کارمزدهای پلتفرم رسمی بایننس هستند. سیف پال هیچ کارمزد اضافه ای برای معاملات کاربران در DApp بایننس دریافت نمی‌کند.


نحوه واریز ارز دیجیتال به DApp بایننس در والت سیف پال

چگونه در DApp بایننس، ارز دیجیتال واریز کنیم؟

این مقاله نحوه واریز ارز دیجیتال به حساب DApp معاملاتی بایننس در اپلیکیشن سیف پال را به شما آموزش می‌دهد.

مرحله اول: ورود به حساب DApp معاملاتی بایننس

از آنجایی که حساب DApp معاملاتی بایننس شما مجزا از حسابی است که در پلتفرم Binance.com ایجاد می‌کنید، امکان لینک کردن این دو حساب به هم وجود ندارد. برای اجرای معامله در DApp بایننس، حتماً اول وارد حساب خودتان شوید.

مرحله دوم: به بخش 'Wallets' رفته و روی 'Deposit' کلیک کنید

مرحله سوم: توکن مورد نظرتان را برای واریز انتخاب کنید

توکن مورد نظر برای واریز را انتخاب کرده و به مرحله بعد بروید. ما در این مطلب از BNB برای مثال استفاده می‌کنیم.

توجه: از آنجایی که این پلتفرم، پلتفرم معاملاتی متمرکز بایننس است، برای هر واریز نیاز به MEMO دارید. هنگام انتقال وجه در مرحله چهارم، مطمئن شوید که MEMO را اضافه کرده اید.

مرحه چهارم: انتخاب شبکه توکن

نکته اول: مطمئن شوید که شبکه درستی را برای واریز انتخاب کرده اید. از آنجایی که تراکنش‌های بلاک‌چین برگشت پذیر نیستند، اگر به اشتباه وجهی را به یک شبکه دیگر واریز کنید، هیچکس امکان برگرداندن وجه شما را ندارد.

نکته دوم: مطمئن شوید که MEMO را برای واریز انتخاب کرده اید.

مرحله پنجم: شروع واریز

برای شروع واریز وجه، دو روش وجود دارد:

از Direct deposit برای انتقال وجه از والت سیف پال خودتان استفاده کنید.

با کپی کردن آدرس واریز، می‌توانید انتقال را به صورت دستی انجام دهید.

در این مقاله هر دو روش واریز را بررسی می‌کنیم:

واریز مستقیم از والت سیف پال

memo را کپی کرده و بعد روی Select Wallet در تب Direct Deposit کلیک کنید. والتی که می‌خواهید وجه را از آن منتقل کنید، انتخاب کنید. سپس به صفحه انتقال هدایت می‌شوید.

 

در صفحه انتقال، مبلغ واریزی و memo را انتخاب کرده، سپس تراکنش را تأیید و امضاء کنید.

واریز دستی از جای دیگر

در صفحه واریز، آدرس و memo را کپی کنید، سپس آنها را در والتی که می‌خواهید واریز به آن انجام شود، وارد کرده و انتقال وجه را در آنجا امضاء کنید.

مرحله ششم: تأیید وضعیت واریز

پس از تکمیل شدن فرایند واریز، فراموش نکنید که به صفحه Wallets برگردید و بررسی کنید که آیا واریز با موفقیت انجام شده یا خیر.

فراموش کردن اضافه کردن Memo هنگام واریز وجه در DApp معاملاتی بایننس:

از آنجایی که بایننس یک پلتفرم معاملاتی متمرکز است، برای هر واریز وجه به MEMO نیاز دارد. اگر اضافه کردن MEMO را هنگام واریز وجه فراموش کردید، حتماً یک درخواست ارسال کرده و اطلاعات زیر را درباره تراکنش خودتان به همراه درخواست وارد کنید:

شناسه تراکنش

نام توکن منتقل شده

بلاک‌چین / شبکه ای که توکن به آن تعلق دارد

جزئیات کار (به نحوی که تیم پشتیبانی درخواست شما را درک کند)

تیم پشتیبانی سیف پال، در اسرع وقت به شما کمک خواهد کرد.

توجه: اگر آدرس بازپرداخت، از یک اکسچنج متفاوت است که نیاز به تگ یا Memo دارد، ممکن است این وجه به صورت مستقیم به آدرس اکسچنج بازپرداخت شده باشد. در این صورت با اکسچنجی که این وجه را دریافت کرده، تماس بگیرید.


چگونه وارد حساب DApp معاملاتی بایننس در والت سیف پال safepal شویم؟

چگونه وارد حساب DApp معاملاتی بایننس شویم؟

در این مقاله به شما خواهیم گفت که چطور می‌توانید با طی کردن چند گام ساده، وارد حساب DApp بایننس خودتان در اپلیکیشن سیف پال شوید.

پیش از ادامه مطالعه این مقاله، حتماً اپلیکیشن سیف پال را دانلود کرده، آن را تنظیم کرده و یک والت در اپلیکیشن برای خودتان بسازید یا والت خودتان را بازیابی کنید.

مرحله اول: باز کردن حساب DApp بایننس

تب DApp را در اپلیکیشن سیف پال باز کنید و بعد وارد DApp بایننس در بالای صفحه شوید.

مرحله دوم: کلیک کردن روی تب 'Wallets' و انتخاب والت‌هایی که مایلید به DApp لاگین کنند

توجه: حساب DApp بایننس شما در اپلیکیشن سیف پال، با حساب بایننسی که در پلتفرم اصلی بایننس ایجاد کردید تفاوت دارد. این دو حساب مجزا از هم بوده و قابل لینک کردن به هم نیستند. برای استفاده از DApp بایننس در اپلیکیشن سیف پال، باید اول به صورت دستی در این حساب مستقل، ارز دیجیتال واریز کنید.

مرحله سوم: تکمیل لاگین و شروع به اجرای معامله

پس از تنظیم رمز، یک حساب معاملاتی خالی بایننس بر اساس آدرس والت سیف پال شما ایجاد می‌شود.

پس از ایجاد یک حساب جدید در اپلیکیشن غیرمتمرکز بایننس، یک میانبر برای مشاهده حساب معاملاتی خودتان در لیست والت‌ها مشاهده می‌کنید.


چگونه در والت سیف پال Safe pal در DApp بایننس معامله انجام دهیم

چگونه در DApp معاملاتی بایننس، معامله انجام دهیم؟

این مقاله به شما آموزش می‌دهد که چگونه در DApp معاملاتی بایننس در سیف پال، ارز دیجیتال معامله کنید.

گام اول: ورود به DApp بایننس و واریز وجه

از آنجایی که حساب DApp بایننس مستقل از حسابی است که در پلتفرم Binance.com ایجاد می‌کنید، امکان لینک کردن این دو نوع حساب به هم وجود ندارد. برای معامله در DApp معاملاتی بایننس حتماً اول لاگین کرده و به آن وجه واریز کنید.

گام دوم: انتخاب جفت ارزی که قصد معامله آن را دارید

در DApp بایننس، به بخش 'Markets' بروید و جفت ارزی که قصد معامله آن را دارید انتخاب کنید. ما در این مطلب از جفت ارز BTC/USDT برای مثال استفاده می‌کنیم.

گام سوم: ایجاد سفارش معامله

با باز کردن صفحه BTC/USDT K-line، می‌توانید K خط نرخ بازار بین بیت‌کوین و USDT را مشاهده کنید. در این صفحه دو دکمه خرید و فروش وجود دارد که ما برای مثال از خرید (buy) استفاده می‌کنیم.

روی Buy کلیک کنید تا وارد صفحه معامله شوید. مبلغ مورد نظرتان برای خرید را وارد کرده و برای ایجاد سفارش روی Buy BTC کلیک کنید.

گام چهارم: منتظر ماندن برای تکمیل تراکنش

صبر کنید تا تراکنش تکمیل شود. می‌توانید سفارش خودتان را در صفحه Buy یا در تاریخچه سفارش مشاهده کنید.


چگونه در Dapp معاملاتی بایننس در والت سیف پال Safepal  شناسه های تراکنش را پیدا کنیم

در این مقاله با مفهوم شناسه حساب، شناسه برداشت و شناسه تراکنش و چگونگی پیدا کردن آنها در DApp معاملاتی بایننس آشنا می‌شوید.

شناسه حساب

شناسه حساب یک شناسه منحصربفرد برای تشخیص حساب DApp بایننس شما است. می‌توانید با رفتن به بخش Setting از DApp بایننس به این شناسه دسترسی پیدا کنید. بالای صفحه تنظیمات، شناسه حساب زیر نام والت شما قرار دارد.

 

شناسه برداشت و شناسه تراکنش

از شناسه برداشت برای تشخیص هر تراکنش برداشت استفاده می‌شود. این شناسه با شناسه TX (تراکنش) که از آن برای تشخیص انتقال ارز در بلاک‌چین استفاده می‌شود، تفاوت دارد. می‌توانید با طی کردن مراحل زیر، Withdrawal ID (شناسه برداشت) و TX ID (شناسه تراکنش) یک تراکنش را مشخص کنید:

به تب Wallets بروید و روی آیکن تاریخچه در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

Withdrawal را انتخاب کرده و تراکنشی که قرار بررسی شود را انتخاب کنید.

 withdraw ID و TX ID در صفحه جزئیات تراکنش برداشت قابل مشاهده هستند.

 


چگونه در والت سیف پال از DApp معاملاتی بایننس، برداشت وجه انجام دهیم؟

در این مقاله با روش برداشت ارز از DApp معاملاتی بایننس در سیف پال آشنا می‌شوید.

مرحله اول: ورود به DApp بایننس و رفتن به تب Wallets

مرحله دوم: انتخاب توکنی که قصد برداشت آن را دارید و کلیک کردن روی Withdrawal

 

مرحله سوم: وارد کردن آدرس مقصد و مبلغ برداشت، انتخاب شبکه و کلیک روی Withdrawal

توجه: از آنجایی که ممکن است بعضی از توکن‌ها روی چندین بلاک‌چین مختلف منتشر شده باشند، مطمئن شوید که شبکه درست را انتخاب کردید در غیر این صورت موجودی خودتان را برای همیشه از دست می‌دهید.

مرحله چهارم: وارد کردن رمز امنیتی و کلیک کردن روی Submit. سپس برداشت کامل می‌شود

چرا با وجود داشتن موجودی در والت سیف پال خودم، هیچ موجودی در سیستم معاملاتی آنی بایننس من وجود ندارد؟

همانطور که احتمالاً در جریان هستید، حساب اکسچنج بایننس شما به صورت خودکار و بر اساس مجوز والت سیف پال ایجاد می‌شود در نتیجه حساب والتی مستقل از حساب‌های اصلی سیف پال شما برایتان ایجاد می‌شود.

پس از ایجاد حساب اکسچنج بایننس، موجودی کریپتوی شما همچنان در حساب‌های اصلی سیف پال شما قرار دارد و به صورت خودکار به حساب بایننس شما منتقل نمی شود. اگر می‌خواهید در سیستم بایننس معامله انجام دهید، لطفاً اول به حساب بایننس خودتان واریز وجه انجام دهید.

چند نکته مفید درباره استفاده از سیستم معاملاتی آنی بایننس که در والت سیف پال تعبیه شده است:

 1. حساب‌های بایننس که از طریق حساب‌های مختلف والت سیف پال ایجاد می‌شوند، مستقل از هم هستند.
 2. تنها حساب‌های والت سیف پالی که از طریق عبارت یادآور ایجاد یا وارد شده باشند امکان صدور مجوز و ایجاد حساب بایننس را دارند.
 3. ارزی که در حساب بایننس واریز می‌کنید، در پلتفرم اکسچنج بایننس ذخیره شده و هر زمان که خواستید می‌توانید با آن معامله اجرا کنید.
 4. حساب اکسچنج بایننس با اطلاعات حساب سیف پال شما جفت می‌شود و فقط از طریق احرازهویت والت سیف پال می‌توان به آن لاگین کرد. اگر عبارت یادآور حساب والت سیف پال خودتان را گم کنید، امکان لاگین به حساب جفت شده برای اکسچنج بایننس را ندارید. پس حتماً این عبارت را در مکانی امن قرار دهید.
 5. قبل از استفاده از سیستم معاملات آنی بایننس، حتماً شرایط استفاده از خدمات بایننس را بررسی کنید.

 

نکات مهم :

این مقاله صرفا ترجمه از سایت اصلی بوده و ارزمدرن در نگارش محتوای آن نقشی ندارد.

حتما در استفده از صرافی بایننس از نرم افزارهای تغییر آی پی جهت اطمینان بیشتر استفاده کنید تا آی پی ایران شناسایی نشود.

 

جهت ارسال پیام در واتس اپ یکی از اپراتورها را انتخاب کنید

پشتیبانی واتس اپ
Close and go back to page