چهارشنبه, 01 دی 1400 06:41

توکن Verasity وراسیتی چیست

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

توکن Verasity (VRA) چیست و آیا برای سرمایه گذاری مناسب است؟

Verasity یکی از برترین شرکت‌های ارائه دهنده تکنولوژی پخش ویدیو برای ناشران محتوا در سطح جهان است. این شرکت پاداش‌های توکنیزه شده (VRA) و همچنین طرح‌های پاداش وفاداری را در قالب یک والت مخصوص ارائه کرده است. فناوری منحصربفرد این شرکت در اختیار بیش از 2 میلیون ناشر ویدیو با 550 میلیون کاربر و 110 میلیارد بازدید در ماه قرار گرفته که برای سایت‌های ناشر این محتوا تعامل و درآمد ایجاد می‌کند. مدل مبتنی بر توجه (توجه کاربران) Verasity اقتصاد توکنی ساخته که باعث رونق گرفتن و محبوبیت VRA بین ناشران محتوا، آگهی دهنده‌ها و مخاطبان می‌شود.

در این سیستم، ناشران محتوا می‌توانند پلتفرم Verasity را در برنامه‌های ویدیویی خودشان ادغام کنند تا به کاربران برای توجهی که به این محتوا نشان می‌دهند پاداش دهند. در صورت فعال بودن این سیستم یک آیکن مخصوص جام مانند در گوشه سمت راست بالای صفحه پخش ویدیو نمایش داده می‌شود. کاربر می‌تواند روی هر ویدیو یا تبلیغی کلیک کرده و آن را تماشا کند. وقتی کاربری جام را روی صفحه ببیند که سبز شده، می‌تواند با کلیک کردن روی آن و ساختن یک والت Rewards پاداش خودش را دریافت کند. VRA ارز دیجیتالی است که می‌توان با تماشای ویدیوها آن را به دست آورد؛ این توکن به صورت فوری برای کاربران پرداخت شده و می‌توان آن را به پول نقد، کالا یا خدمات اختصاصی تبدیل کرد.

Verasity از تکنولوژی بلاک‌چین و ارز دیجیتال خودش استفاده می‌کند. VRA به نوعی یک موازنه بین ارزش و توجه برقرار می‌کند. همچنین در این سیستم امتیازها و پاداش‌هایی ارائه شده که ناشر آن را تنظیم می‌کند و فقط شامل ارز دیجیتال نیستند.

تکنولوژی "اثبات مشاهده" Verasity طوری طراحی شده که آمار مخاطبان را به شکل دقیق، امن و عمومی بررسی کند و تقریباً به صورت کامل احتمال ایجاد مشاهده‌های جعلی از طریق ربات‌ها را از بین می‌برد.

Verasity یکسری تبلیغات از پیش آماده هم دارد که آگهی دهنده‌ها می‌توانند برای جلب توجه مخاطبان در سطح این شبکه از آنها استفاده کنند.

Verasity (VRA) چگونه کار می‌کند؟

1.      خریداران VRA را می‌خرند

توسعه دهندگان بازی، ناشران محتوا، اسپانسرها VRA را با کارت اعتباری و یا در اکسچنج‌ها می‌خرند تا هزینه تورنمنت‌ها یا کمپین‌هایی که برایشان مخاطب جلب می‌کند را تأمین کنند.

2.      پاداش دادن VRA

توسعه دهندگان بازی، ناشران محتوا و اسپانسرها، برای دسترسی به مخاطب و تعامل آنها VRA خریداری می‌کنند تا به آنها پاداش دهند.

3.      کاربران VRA به دست می‌آورند

اینفلوئنسرها، بازیکنان و تماشاگران می‌توانند در ازای فعالیت‌هایی که انجام می‌دهند توکن VRA به دست آورند.

4.      یک سیستم برد – برد

Verasity از همه فعالیت‌ها از جمله تورنمنت‌ها، کمپین‌ها، اعلامیه‌ها و طرح‌های حمایت مالی یک درصد درآمد مشخص دارد.

5.      استیک کردن VRA

کاربران می‌توانند با استیک کردن VRA هر روز درآمد کسب کنند. این طرح به کاربران برای نگه داشتن VRA انگیزه می‌دهد.

6.      تبدیل راحت به VRA

Verasity سعی کرده با ساده کردن فرایند شروع و استفاده از این اکوسیستم، کاربران بیشتری را جلب کند. از جمله قابلیت استفاده از کارت اعتباری برای تهیه ارز فیات و VRA هم در VeraWallet و هم با استفاده مستقیم از کارت اعتباری فیات.

طرح استیکینگ VRA

  • طرح استیکینگ VRA برای پاداش دهی به دارندگان VRA جهت ثبت توکن‌های خودشان برای یک بازه زمانی مشخص ساخته شده است.
  • دارندگان VRA می‌توانند انتخاب کنند که توکن‌های خودشان را برای واریز یا شرط بندی به VeraWallet ارسال کنند.

آیا توکن VRA برای سرمایه گذاری مناسب است؟

VRA سرمایه گذاری خوبی محسوب می‌شود چون هم یک توکن کاربردی است و هم می‌توان از آن به سود رسید. می‌توانید از طریق پاداش‌های به دست آمده با VeraWallet به سود خوبی برسید.

امروزه ارزهای شناخته شده زیادی در بازار هستند اما معمولاً فقط پس از تبلیغ توسط چهره‌های سرشناس، یک توکن به ارزش پولی زیادی می‌رسد.

همین تبلیغات می‌توانند تأثیر زیادی بر خریداران VRA در شبکه‌های اجتماعی مثل یوتیوب، توئیتر و ردیت داشته باشند. چنین تبلیغات وسیعی می‌توانند به موفقیت هر چه بیشتر VRA در آینده کمک کنند. با افزایش تعداد اکسچنج‌هایی که VRA را ثبت می‌کنند، حجم تقاضای آن هم بیشتر می‌شود.

VRA ارزش خرید را دارد چون می‌توان در آینده با آن به سود رسید ولی اگر بیش از حد صبر کنید ممکن است فرصت را از دست بدهید. می‌توان VRA را در اکسچنج‌های کوکوین، HitBTC، Bitribe، DigiFinex و gate.io خرید.

نتیجه گیری

توکن VRA از Verasity در میان مدت چشم انداز خوبی دارد و پیش بینی می‌شود که تا انتهای سال ارزش آن به 0,10 دلار برسد. البته تنها در صورتی که یکسری از موانع روانی موجود حذف شوند. در مجموع توصیه می‌کنیم که قبل از هر اقدامی برای سرمایه گذاری تحقیقات کامل را انجام دهید.

جهت ارسال پیام در واتس اپ یکی از اپراتورها را انتخاب کنید

پشتیبانی واتس اپ
Close and go back to page